Overloon

De renners van het Limburg Express Cycling Team zijn bijna iedere week actief in een wedstrijd in de regio. Tevens worden er ook diverse cyclo- / toertochten gereden. Zo kun je ons o.a. bij de volgende wedstrijden/cyclo's aantreffen:

 

 

Maart

datum

Wielerbond

wedstrijd

omschrijving

4-mrt

KNWU ZO

Oss

Voorjaarstrainingen
Amateurs, Sportklasse en Master, div cat.

11-mrt

KNWU ZO

Oss

Voorjaarstrainingen
Amateurs, Sportklasse en Master, div cat.

18-mrt

KNWU ZO

Heeswijk-Dinther

Amateurs
 

 

April

datum

Wielerbond

wedstrijd

omschrijving

 

 

1-apr

KNWU ZO

Oploo

Amateurs
 

 

 

4-apr

WVAN

Deurne Walsberg

Goorweg, parcours 5200 meter
19.00 uur  Amateurs/Sportklasse  50 km
19.03 uur  Masters    40 km
Inschrijven tot 15 min. voor de start.
 

 

 

8-apr

NWB

St. Jozef klassieker
(Someren-Heide)

Kerkendijk, Omloop 5700 meter
12.30 uur Masters 40 t/m 49 jaar, 63 km;
12.32 uur Masters 50+, 51 km;
14.30 uur Amateurs/Sportklasse, 91 km
Inschrijving: T.W.C. De Zwaluw, Dintel 4, 5711 KE Someren.
Permanence: Café- Zaal Heidehof, Kerkendijk 126, Someren - Heide, tel: 0493-491564
 

 

 

11-apr

WVAN

De Mortel

De Bleek, parcours 5300 meter
19.00 uur Amateurs/Sportklasse  53 km
19.03 uur  Masters    42 km
Inschrijven tot 15 min. voor de start.
 

 

 

14-apr

KNWU ZO

Omloop van het Munnikenland (Brakel)

Parcours WTC Maas-Waal Brakel Ronde 7550 meter
15.00 uur Amateurs/Sportklasse 80 km
Inschrijven: WTC Maas-Waal, Molenkamp 41, 5306 GL Brakel
Permanence: Clublokaal WTC Maas-Waal, Langerakseweg 4, 5306 TC Brakel
 

 

 

18-apr

WVAN

Bakel

Zaarvlaas, parcours 4900 meter
19.00 uur Amateurs/Sportklasse  59 km
19.03 uur  Masters    49 km
Inschrijven tot 15 min. voor de start.
 

 

 

25-apr

WVAN

Gemert

Scheiweg, parcours 5100 meter
19.00 uur Amateurs/Sportklasse  60 km
19.03 uur  Masters    50 km
Inschrijven tot 15 min. voor de start.
 

 

 

29-apr

KNWU ZO

Geldrop

Amateurs
 

 

 


 

Mei

datum

Wielerbond

wedstrijd

omschrijving

 

 

2-mei

WVAN

Asten Heusden

Kruisbaan,  parcours 4500 meter
19.30 uur Amateurs/Sportklasse  60 km
19.33 uur  Masters    50 km
Inschrijven tot 15 min. voor de start.
 

 

 

6-mei

NWB

Omloop Liessel - Liessel
(Liessel)

Hoofdstraat, Omloop over 109 km. (7 x 15,5 km)
12.00 uur Amateurs/Sportklasse en Masters
Inschrijving: T.W.C. de Zwaluw, Dintel 4, 5711 KE Someren
Permanence: MarmaBar, Hoofdstraat 81, Liessel
 

 

 

9-mei

WVAN

Vlierden

Brouwhuisweg, parcours 3300 meter
19.30 uur Amateurs/Sportklasse  60 km
19.33 uur  Masters    50 km
Inschrijven tot 15 min. voor de start.
 

 

 

13-mei

KNWU ZO

Mill

Beerseweg 2195 meter
13.00 uur Sportklasse 50 km
16.00 uur Amateurs 65 km
Permanence: Café Zaal 't Lagerhuis, Beerseweg 9, 5451NR Mill
Inschrijven: Theo Peters, Helmkruid 9, 5361MG Grave.
Tel: 0485-470737
 

 

 

13-mei

KNWU ZO

Uden

Amateurs
 

 

 

16-mei

WVAN

Milheeze (Hoeven)

Hoeven, parcours 4400 meter
19.30 uur Amateurs/Sportklasse  62 km
19.33 uur  Masters    53 km
Inschrijven tot 15 min. voor de start.
 

 

 

19-mei

KNWU ZO

Veldhoven

Dorpstraat,
Amateurs Sportklasse
Grand-cafe 't Vervolg, Locht 1 5504KA Veldhoven

 

 

20-mei

KNWU ZO

Lieshout

Amateurs
 

 

 

21-mei

KNWU ZO

Mierlo

KNWU District/Regio Kampioenschappen.  Amateurs
Open dus ook voor WFN renners.
 

 

 

21-mei

KNWU ZO

Goirle (MTB Streetrace)

Amateurs
 

 

 

23-mei

WVAN

Asten (Vlosberg)

Vlosbergweg, parcours 3700 meter
19.30 uur Amateurs/Sportklasse 60 km
19.33 uur Masters 50 km
Inschrijven tot 15 min. voor de start.
 

 

 

27-mei

KNWU ZO

Heeswijk-Dinther (MTB CUP)

MTB wedstrijden
Amateurs Sportklasse Masters
 

 

 

29 mei

NWB

Montfort
RABO Kermis Criterium

Criterium, Markt, Montfort. Ronde 1050 meter
17.30 uur Jeugd Montfort e.o.
18.15 uur Recreanten Dames en Heren 25 km.
19.30 uur Amateurs/Sportklasse en Masters 75km
Inschrijving: John Velter, Herenslagstraat 14, 6095 CH Baexem
Permanence: Café Le Village, Biej de Vogel, Markt 21, Montfort, tel: 0475-541522
 

 

 

30-mei

WVAN

Deurne (Zeilberg)

Ommezwanksedijk, parcours 5500 meter
19.30 uur Amateurs/Sportklasse  60 km
19.33 uur  Masters    50 km
Inschrijven tot 15 min. voor de start.
 

 

 


 

Juni

datum

Wielerbond

wedstrijd

omschrijving

 

 

3-jun

NWB

Omloop van de Peelrijt
(Someren)

Floreffestraat, Omloop over 111 km. (8 x 14 km)
12.00 uur Amateurs/Sportklasse en Masters
Inschrijving: T.W.C. de Zwaluw, Dintel 4, 5711 KE Someren.
Permanence: Café Zaal In d'n Herberg, Postel 27, Someren, tel: 0493-492061
 

 

 

4-jun

NWB

Netersel

Presto Pedale kermiskoers
De Hoeve Netersel Ronde 3200 meter.
18:45 Dikke Banden Race Volwassenen
19:30 Amateurs/Sportklasse/Masters en daglicenties.
Permanence: Café den Driesprong, Carolus Simplexplein 15, 5534AJ Netersel. Tel: 0497-843868
 

 

 

6-jun

WVAN

Deurne Walsberg

Goorweg, parcours 5200 meter
19.30 uur Amateurs/Sportklasse  57 km
19.33 uur  Masters    47 km
Inschrijven tot 15 min. voor de start.
 

 

 

13-jun

WVAN

Handel

Oude Domptweg, parcours 3400 meter
19.30 uur Amateurs/Sportklasse  61 km
19.33 uur  Masters    51km
Inschrijven tot 15 min. voor de start.
 

 

 

15-jun

KNWU LB

Buchten

Dorpstraat/Markt Buchten ronde 2200 meter.
18.45 uur EL/B/Amateurs 92 km
Inschrijven: Corina Hoedemakers, Dorpstraat 70, 6122CC Buchten.
Permanence: Café de Bar, Dorpstraat 92, Buchten  Tel: 046-4859260
 

 

 

16-jun

KNWU ZO

Hapert

Amateurs
 

 

 

20-jun

WVAN

Mierlo

Trimpert, parcours 4200 meter
19.30 uur Amateurs/Sportklasse  63 km
19.33 uur  Masters    50 km
Inschrijven tot 15 min. voor de start.
 

 

 

23/24-jun

KNWU ZO

Eindhoven

High Tech Crit Festival
Amateurs, Sportklasse
 

 

 

24-jun

KNWU LB

Brunssum

CSGroep Bergcriterium
Amateurs
 

 

 

27-jun

WVAN

Asten (Diesdonk)

Diesdonkerweg, parcours 4900 meter
19.30 uur Amateurs/Sportklasse 60 km
19.33 uur Masters 50 km
Inschrijven tot 15 min. voor de start.
 

 

 

30-jun

KNWU ZO

Bladel

Amateurs afwachtingswedstrijd
 

 

 


 

Juli

datum

Wielerbond

wedstrijd

omschrijving

 

 

4-jul

WVAN

Boekel

Elzen, parcours 4200 meter
19.30 uur Amateurs/Sportklasse 63 km
19.33 uur Masters 50 km
Inschrijven tot 15 min. voor de start.
 

 

 

9-jul

KNWU ZO

Berg en Dal

Amateurs en Sportklasse
 

 

 

11-jul

WVAN

De Rips

Eiermijndreef, parcours 3000 meter
19.30 uur Amateurs/Sportklasse 60 km
19.33 uur Masters 51 km
Inschrijven tot 15 min. voor de start.
 

 

 

14-jul

NWB

Roermond - Kapel

Kapelse Wielerronde
Heinsbergerweg Roermond Ronde 1000 meter
15.15 uur Ploegentijdrit
17.00 uur Rabo Dikke Banden Race(Jeugd)
17.45 uur Recreanten (Zonder licentie), dames en heren 25 km
19.00 uur Amateurs/Sportklasse/Masters 70 km
Inschrijven: Burg. Beenenstraat 19, 6049 AN Herten
Permanence:Café Zaal Aad Remunj, Herkenboscherweg 10, 6045 AR Roermond. Tel: 0475-333298
 

 

 

14-jul

NWB

N.K. Tijdrijden W.F.N.
Nijeveen

Nederlandse Kampioenschappen Tijdrijden W.F.N.
Tijdritten, Tussenboersweg Nijeveen Ronde 10870 meter
09.30 uur Start individueel: Amateurs, Sportklasse,Vrije renners, Recreanten en Dames. Individuele tijdrit 2 ronden.
13.00 uur Start koppeltijdrit:Amateurs, Sportklasse, Vrije renners, Recreanten en Dames. Koppeltijdrit 3 ronden.
Inschrijfadres: info@wielercomitenijeveen.nl
Permanence: Clubgebouw SVN ’69, Schuurmansweg 2, 7948NZ Nijeveen. Tel: 06-20108377
Info: Stichting Wielercomite Nijeveen,E-mail: info@wielercomitenijeveen.nl
 

n.v.t.

 

15-jul

NWB

Omloop van de Heidehof
(Someren-Heide)

Kerkendijk, ronde 5700 meter
12.30 uur Amateurs/Sportklasse, 92 km
12.32 uur Masters 40+, 63 km
Inschrijving: T.W.C. de Zwaluw, Dintel 4, 5711 KE Someren.
Permanence: Café Zaal Heidehof, Kerkendijk 126, Someren-Heide Tel: 0493-491564.
 

 

 

18-jul

WVAN

Milheeze (Centrum)

Kerkeind, parcours 3350 meter
19.30 uur Amateurs/Sportklasse 60 km
19.33 uur Masters 50 km
Inschrijven tot 15 min. voor de start.
Aansluitend aan prijsuitreiking van dagprijzen de uitreiking van het Prestige Klassement over alle avond criteriums.
 

 

 

22-jul

BWF

Nationaal Kampioenschap WFN 2018
Rijsbergen

Nationaal Kampioenschap WFN 2018
Inschrijvingen en alle info op de site van de BWF
 

 

 

30-jul

KNWU ZO

Boxmeer

Amateurs
 

 

 


 

Augustus

datum

Wielerbond

wedstrijd

omschrijving

 

 

4-aug

KNWU LB

Ospel

Amateurs
 

 

 

4-aug

KNWU ZO

Maarheeze

Amateurs
 

 

 

14-aug

NWB

Merum-Herten

Kermis-criterium Molenweg, Merum-Herten Ronde 900 meter.
17.00 uur tot 17.30 uur Jeugd Herten
17.45 uur tot 18.45 uur Recreanten
19.30 uur Amateurs/Sportklasse/Masters 75 km
Inschrijving: John Velter, Herenslagstraat 14, 6095 CH Baexem
Permanence: Kermisterrein.
 

 

 

18-aug
t/m
25-aug

 

Sankt Johan (Tirol)
W.K Masters

Diverse categorieën
 

 

 

19-aug

KNWU LB

Berg en Terblijt

Amateurs en Sportklasse
 

 

 

26-aug

KNWU LB

Pijl van Heerlerheide

Amateurs
 

 

 


 

September

datum

Wielerbond

wedstrijd

omschrijving

 

 

1-sep

NWB

Stramproy

Criterium Julianastraat. Ronde 2300 meter.
12.00 uur start van De Boels Ladies Tour vanuit Stramproy.
14.00 Amateurs/Sportklasse/Masters 75 km
16.00 Ploegentijdrit
17.00 Open Kampioenschap Stramproy (niet licentiehouders)
18.00 Clubkampioenschap TWC Stramproy (eigen leden.)
Inschrijving: TWC Stramproy, Industrieweg 5, 6039 AP Stramproy
Permanence: Café Grilroom Ut Opsjupperke, Kerkplein 8, Stramproy,Tel: 0495-564880
 

 

 

2-sep

KNWU LB

Well

criterium
Amateurs combi wedstrijd
15:30 uur 76 km.
Permanence: gemeenschapshuis de Buun, Kasteellaan 25, 5855 AD Well
Inschrijvingen: chris.coolen83@gmail.com
 

 

 

15-sep

KNWU LB

Sittard Geleen

Watersley MTB 3 Nations Cup finale Sittard-Geleen
MTB wedstrijden amateurs, masters.
 

 

 

16-sep

KNWU LB

Sittard Geleen

Watersley MTB 3 Nations Cup finale Sittard-Geleen
MTB wedstrijden amateur-vrouwen.
 

 

 

16-sep

NWB

Grens Land Klassieker
(Someren-Eind)

Bennenbroekstraat, Omloop over 105 km. (9 x 12 km)
12.00 uur Amateurs/Sportklasse en Masters
Inschrijving: T.W.C. de Zwaluw, Dintel 4, 5711 KE Someren.
Permanence: Café Zaal Jan van Tieskes, Nieuwendijk 53, Someren-Eind, tel: 0493-491716